BCC E894-E894-90-339-ES64N9-010-C046
SKU: BCC0JC8 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Cable
    TPE Shielded royal blue, 1 m, drag chain compatible
    Cable temperature, flexible routing
    -40...80 °C
    Operating voltage Ub
    42 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A