BCC E894-E894-90-339-ES34N9-300
SKU: BCC0K5L Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Cable
    TPE Shielded Orange, 30 m, drag chain compatible
    Cable temperature, flexible routing
    -40...80 °C
    Operating voltage Ub
    42 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A