BCC E894-E894-90-339-ES24N9-300
SKU: BCC0HP2 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Cable
    TPE Shielded Red, 30 m, drag chain compatible
    Cable temperature, flexible routing
    -40...80 °C
    Operating voltage Ub
    42 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A