BCC A427-0000-10-086-VX47W8-050
SKU: BCC0A3K Discontinued
Price excluding VAT
Request a quote
    Connection
    1"-Female, angled, 7-pin
    Cable
    PVC Yellow, 5 m
    Number of conductors
    7
    Conductor cross-section
    18 AWG
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    5.0 A