BCC A354-0000-20-RN059-010
SKU: BCC0P3A Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    7/8"-Male, 4-pin
    Conductor cross-section
    16 AWG
    Lead length L
    1.00 m
    Operating voltage Ub
    600 VDC / 600 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A