BCC A325-A325-30-335-PX05A5-100
SKU: BCC06H9 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection 1
    7/8"-Female, angled, 5-pin
    Connection 2
    7/8"-Male, angled, 5-pin
    Cable
    PUR black, 10 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    5
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...80 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A