BCC A325-0000-20-030-PS85N4-090
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
BCC08P9 (BCC A325-0000-20-030-PS85N4-090) - Single-ended cordsets - Connection: 7/8"-Male, angled, 5-pin, Interface: DeviceNet, Cable: PUR Shielded gray, 9 m, drag chain compatible, Number of conductors: 4, Conductor cross-section: 15 AWG/18 AWG, Operating voltage Ub: 300 VDC / 300 VAC, Rated current (40 °C): 9.0 A, Approval/Conformity: -, cULus, EAC
Connection
7/8"-Male, angled, 5-pin
Interface
DeviceNet
Cable
PUR Shielded gray, 9 m, drag chain compatible
Number of conductors
4
Conductor cross-section
15 AWG/18 AWG
Operating voltage Ub
300 VDC / 300 VAC
Rated current (40 °C)
9.0 A