BCC A324-A324-30-304-VX44W6-100
SKU: BCC092C Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BCC092C (BCC A324-A324-30-304-VX44W6-100) - Double-ended cordsets - Connection 1: 7/8"-Female, angled, 4-pin, Connection 2: 7/8"-Male, angled, 4-pin, Cable: PVC Yellow, 10 m, Number of conductors: 4, Cable temperature, fixed routing: -40...105 °C, Operating voltage Ub: 300 VDC / 300 VAC, Rated current (40 °C): 10.0 A, IP rating: IP67, IP68/IP67, IP68, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
    Connection 2
    7/8"-Male, angled, 4-pin
    Cable
    PVC Yellow, 10 m
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A