BCC A324-A314-30-304-PX04A5-100
SKU: BCC06JJ Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 1
    7/8"-Female, angled, 4-pin
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 4-pin
    Cable
    PUR black, 10 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...80 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A