BCC A324-A314-30-304-LX44W6-010
SKU: BCC0P7L Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 1
    7/8"-Female, angled, 4-pin
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 4-pin
    Cable
    TPE (TC-ER) Yellow, 1 m
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -40...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...90 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A