BCC A324-0000-10-003-VX44W6-020
SKU: BCC0912 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Cable
    PVC Yellow, 2 m
    Conductor cross-section
    16 AWG
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A