BCC A324-0000-10-003-VX44W6-010
SKU: BCC096F Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Cable
    PVC Yellow, 1 m
    Conductor cross-section
    16 AWG
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A