BCC A324-0000-10-003-PX04A5-120
SKU: BCC0L1P Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection
    7/8"-Female, angled, 4-pin
    Switching output
    Complementary
    Cable
    PUR black, 12 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    1.5 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...80 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A