BCC A324-0000-10-003-LX44W6-050
SKU: BCC0P8A Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Cable
    TPE (TC-ER) Yellow, 5 m
    Conductor cross-section
    16 AWG
    Cable temperature, fixed routing
    -40...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...90 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A