BCC A324-0000-10-003-EX44W6-100
SKU: BCC0A98 Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Connection
    7/8"-Female, angled, 4-pin
    Cable
    TPE Yellow, 10 m
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    16 AWG
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A