BCC A315-M415-3E-330-VS85N6-040
SKU: BCC0FNM Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BCC0FNM (BCC A315-M415-3E-330-VS85N6-040) - Double-ended cordsets - Connection 1: 7/8"-Female, straight, 5-pin, Connection 2: M12x1-Male, straight, 5-pin, A-coded, Interface: DeviceNet, Cable: PVC Shielded gray, 4 m, Number of conductors: 4, Cable temperature, fixed routing: -20...80 °C, Operating voltage Ub: 60 VDC / 60 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, IP68/IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
    Cable
    PVC Shielded gray, 4 m
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -20...80 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A