BCC A315-M415-3E-330-PS85N6-060
SKU: BCC0HFJ Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BCC0HFJ (BCC A315-M415-3E-330-PS85N6-060) - Double-ended cordsets - Connection 1: 7/8"-Female, straight, 5-pin, Connection 2: M12x1-Male, straight, 5-pin, A-coded, Interface: DeviceNet, Cable: PUR Shielded gray, 6 m, drag chain compatible, Number of conductors: 4, Operating voltage Ub: 60 VDC / 60 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, IP68/IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
    Connection 1
    7/8"-Female, straight, 5-pin
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 5-pin, A-coded
    Interface
    DeviceNet
    Cable
    PUR Shielded gray, 6 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A