BCC A315-A325-30-330-VS85N4-090
SKU: BCC09U2 Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BCC09U2 (BCC A315-A325-30-330-VS85N4-090) - Double-ended cordsets - Connection 1: 7/8"-Female, straight, 5-pin, Connection 2: 7/8"-Male, angled, 5-pin, Interface: DeviceNet, Cable: PVC Shielded gray, 9 m, Number of conductors: 4, Operating voltage Ub: 300 VDC / 300 VAC, Rated current (40 °C): 9.0 A, IP rating: IP67, IP68/IP67, IP68, Approval/Conformity: cULus, EAC, WEEE
    Connection 1
    7/8"-Female, straight, 5-pin
    Connection 2
    7/8"-Male, angled, 5-pin
    Interface
    DeviceNet
    Cable
    PVC Shielded gray, 9 m
    Number of conductors
    4
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    9.0 A