BCC A315-A315-30-330-VS85N6-300
SKU: BCC09YW Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    BCC09YW (BCC A315-A315-30-330-VS85N6-300) - Double-ended cordsets - Connection 1: 7/8"-Female, straight, 5-pin, Connection 2: 7/8"-Male, straight, 5-pin, Interface: DeviceNet, Cable: PVC Shielded gray, 30 m, Number of conductors: 4, Cable temperature, fixed routing: -20...80 °C, Operating voltage Ub: 300 VDC / 300 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, IP68/IP67, IP68, Approval/Conformity: cULus, EAC, WEEE
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 5-pin
    Interface
    DeviceNet
    Cable
    PVC Shielded gray, 30 m
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -20...80 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A