BCC A315-A315-30-330-VS85N6-040
SKU: BCC09YH Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 5-pin
    Interface
    DeviceNet Thin
    Cable
    PVC Shielded gray, 4 m
    Number of conductors
    4
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A