BCC A315-A315-30-330-PS85N6-040
SKU: BCC08Z9 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 5-pin
    Interface
    DeviceNet Thin
    Cable
    PUR Shielded gray, 4 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A