BCC A315-A315-30-330-PS85N4-300
SKU: BCC095W Abandonné. Remplacement disponible
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 5-pin
    Interface
    DeviceNet Thick
    Cable
    PUR Shielded gray, 30 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    9.0 A