BCC A315-0000-10-063-VX45W6-300
SKU: BCC0FTF Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection
    7/8"-Female, straight, 5-pin
    Cable
    PVC Yellow, 30 m
    Number of conductors
    5
    Conductor cross-section
    16 AWG
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    9.0 A