BCC A315-0000-10-063-PX05A5-450
SKU: BCC0MNU Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Cable
    PUR black, 45 m, drag chain compatible
    Conductor cross-section
    1.5 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...80 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A