BCC A315-0000-10-063-PX05A5-070
SKU: BCC0L9F Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Cable
    PUR black, 7 m, drag chain compatible
    Conductor cross-section
    1.5 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...80 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A