BCC A314-A324-30-346-VX44W6-100
SKU: BCC093M Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    BCC093M (BCC A314-A324-30-346-VX44W6-100) - Double-ended cordsets - Connection 1: 7/8"-Female, straight, 4-pin, Connection 2: 7/8"-Male, angled, 4-pin, Cable: PVC Yellow, 10.00 m, Number of conductors: 4, Cable temperature, fixed routing: -40...105 °C, Operating voltage Ub: 300 VDC / 300 VAC, Rated current (40 °C): 10.0 A, IP rating: IP67, IP68/IP67, IP68, Approval/Conformity: cULus, EAC, WEEE
    Connection 1
    7/8"-Female, straight, 4-pin
    Connection 2
    7/8"-Male, angled, 4-pin
    Cable
    PVC Yellow, 10.00 m
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A