BCC A314-A314-30-304-VX44W6-300
SKU: BCC0CEE Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 1
    7/8"-Female, straight, 4-pin
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 4-pin
    Cable
    PVC Yellow, 30 m
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A