BCC A314-A314-30-304-EX44W6-100
SKU: BCC0A8W Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 4-pin
    Cable
    TPE Yellow, 10 m
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A