BCC A314-0000-20-003-LX44W6-100
SKU: BCC0PFC Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    7/8"-Male, straight, 4-pin
    Cable
    TPE (TC-ER) Yellow, 10 m
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    16 AWG
    Cable temperature, fixed routing
    -40...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...90 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A