BCC A313-A313-30-365-PX03A5-300
SKU: BCC0JLR Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 1
    7/8"-Female, straight, 3-pin
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 3-pin
    Cable
    PUR black, 30 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Cable temperature, fixed routing
    -40...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...80 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    13.0 A