BCC A313-A313-30-345-VX43W6-300
SKU: BCC0HZ8 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection 1
    7/8"-Female, straight, 3-pin
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 3-pin
    Cable
    PVC Yellow, 30 m
    Number of conductors
    3
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    13.0 A