BAE PS-XA-1W-24-080-606-I
SKU: BAE00TN Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Version
    IP67
    Mounting part
    Flange mounting
    Housing material
    Aluminium | PC
    Connection (supply voltage IN)
    7/8"-Male
    Connection (supply voltage OUT)
    7/8"-Female
    Input voltage
    100…240 V AC, 1-phase
    Rated output voltage DC
    24 V
    Rated output current
    8 A
    Output capacity max.
    192 W
    Output current max.
    12 A for max. 4s
    IP rating
    IP67, with connector
    Approval/Conformity
    CEcULusWEEEUKCA
    Ambient temperature
    -25...70 °C