BAE PS-XA-1S-24-050-102
SKU: BAE00T4 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Version
    DIN rail
    Mounting part
    DIN rail mount
    Housing material
    Aluminium
    Connection (supply voltage IN)
    Terminal strip
    Connection (supply voltage OUT)
    Terminal strip
    Input voltage
    115/230 V AC automatic selection
    Rated output voltage DC
    24 V
    Rated output current
    5 A
    Output capacity max.
    120 W
    Output current max.
    7.5 A for max. 4s1x/min.
    IP rating
    IP20
    Approval/Conformity
    CEcURuscULusWEEE
    Ambient temperature
    -25...70 °C