MWS120-24A11A00300
SKU: 1117992 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Measuring wheel encoders | MWS120 | MWS120-24A11A00300 | Measuring wheel circumference: 300 mm | Measuring wheel surface: Smooth polyurethane surface | Communication interface: 4.5 V ... 5.5 V, Incremental, TTL, RS-422 | Supply voltage: 4.5 V ... 5.5 V | Mounted encoder: DBS60 Core, DBS60E-S4AA00300 | Connection type: Male connector, M23, 12-pin, radial