MWS120-12M2QC00A30
SKU: 1118572 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Measuring wheel encoders | MWS120 | MWS120-12M2QC00A30 | Measuring wheel circumference: 200 mm | Measuring wheel surface: O-ring NBR70 | Communication interface: 18 V ... 30 V, IO-Link, IO-Link V1.1, COM3 (230,4 kBaud) | Supply voltage: 18 V ... 30 V | Mounted encoder: AHS/AHM36 IO-Link, AHM36A-SCQC000A30, 1108598 | Connection type: Male connector, M12, 4-pin, universal