DFS60E-TGEA00100
SKU: 1061136 Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-TGEA00100 | Mechanical design: Through hollow shaft 14 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M23, 12-pin, radial | Pulses per revolution: 100