DFS60A-THEC10000
SKU: 1036588 Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60A-THEC10000 | Mechanical design: Through hollow shaft 15 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M12, 8-pin, radial | Pulses per revolution: 10,000