C04 GEL-04-TY-040M-8
Soovitatavad asendused:
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
BCC0FKN (C04 GEL-04-TY-040M-8) - Double-ended cordsets - Connection 1: M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded, Connection 2: M12x1-Male, straight, 4-pin, A-coded, Cable: TPE Yellow, 4 m, drag chain compatible, Number of conductors: 4, Cable temperature, fixed routing: -40...105 °C, Operating voltage Ub: 250 VDC / 250 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67/IP68
Connection 1
M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded
Connection 2
M12x1-Male, straight, 4-pin, A-coded
Cable
TPE Yellow, 4 m, drag chain compatible
Number of conductors
4
Cable temperature, fixed routing
-40...105 °C
Operating voltage Ub
250 VDC / 250 VAC
Rated current (40 °C)
4.0 A