BNS 819-D04-R12-100-10-FD-S90R
SKU: BNS037Y Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    4x Roller
    Continuous current
    1-4. Switch position: 5 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 6…60 V4. Switch position: 30 V AC/36 V DC
    Approach speed
    1-4. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1. Switch position: Connector
    Ambient temperature
    -5...85 °C