BFO 18V-XAD-SMG-30-2
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
BFO0050 (BFO 18V-XAD-SMG-30-2) - Fiber optic sensors - Version: Ø 6, 90° optics, Reference base unit: BFB M18M-011-P-S4, Fiber type material: Glass, Cable length L: 2 m, Material jacket: Silicone, on stainless steel, Range: 20 mm, Ambient temperature: -40...150 °C, Material: Brass Blackened, Active surface, fibers: Bundle Ø 3.0 mm, Active surface, fiber arrangement: Segmented bundle, IP rating: IP67
Version
Ø 6, 90° optics
Reference base unit
BFB M18M-011-P-S4
Fiber type material
Glass
Cable length L
2 m
Material jacket
Silicone, on stainless steel
Range
20 mm
Ambient temperature
-40...150 °C
Material
Brass Blackened
Active surface, fibers
Bundle Ø 3.0 mm