BES R04KC-NOC15B-EP00,13-GS49
Soovitatavad asendused:
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
BES01WW (BES R04KC-NOC15B-EP00,13-GS49) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 16 x 8 x 4.7 mm, Style Housing: 16x8x4.7, Installation: for flush mounting, Range: 1.5 mm, Switching output: NPN normally closed (NC), Switching frequency: 600 Hz, Housing material: PA 6, GF30, Material sensing surface: PA 6, GF30, Connection: Cable with connector, M8x1-Male, 3-pin, 0.10 m, PUR, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
Style Housing
16x8x4.7
Installation
for flush mounting
Range
1.5 mm
Switching output
NPN normally closed (NC)
Switching frequency
600 Hz
Housing material
PA 6, GF30
Material sensing surface
PA 6, GF30
Connection
Cable with connector, M8x1-Male, 3-pin, 0.10 m, PUR
Operating voltage Ub
10...30 VDC
Ambient temperature
-25...70 °C