BES M30MI-POC10B-S04G
SKU: BES043H Снято с производства. Есть замена
Рекомендуемые замены:
Цена без НДС
Запросить цену
    BES043H (BES M30MI-POC10B-S04G) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 65 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 10 mm, Switching output: PNP normally closed (NC), Switching frequency: 400 Hz, Housing material: Brass, nickel plated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Connector, M12x1-Male, 4-pin, Operating voltage Ub: 12...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    10 mm
    Switching output
    PNP normally closed (NC)
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, nickel plated
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    12...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C