BES M30MD-NSC15B-BP02-003
SKU: BES00F1 Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES00F1 (BES M30MD-NSC15B-BP02-003) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 36 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 15 mm, Switching output: NPN normally open (NO), Switching frequency: 75 Hz, Housing material: Brass, nickel-plated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable, 2.00 m, PUR, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
    Range
    15 mm
    Switching output
    NPN normally open (NO)
    Switching frequency
    75 Hz
    Connection
    Cable, 2.00 m, PUR
    Ambient temperature
    -25...70 °C