BES M05ED-PSC08B-BP02-R50
SKU: BES03NZ Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Style Housing
    M5x0.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    0.8 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    3000 Hz
    Housing material
    Stainless steel
    Material sensing surface
    Ceramic
    Connection
    Cable, 2.00 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C
    Pressure rating max.
    50 bar