BCC M425-M414-3A-304-PW3434-040
SKU: BCC0AMR Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 1
    M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 4-pin, A-coded
    Cable
    PUR welding spark resistant Orange, 4 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A