BCC M425-M413-3A-300-PX0334-040
SKU: BCC098K Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 3-pin, A-coded
    Cable
    PUR black, 4 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A