BCC M413-0000-2A-064-VX0250-020
SKU: BCC0F8A Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BCC0F8A (BCC M413-0000-2A-064-VX0250-020) - Single-ended cordsets - Connection: M12x1-Male, straight, 3-pin, A-coded, Cable: PVC black, 2 m, Number of conductors: 2, Conductor cross-section: 0.50 mm², Cable temperature, fixed routing: -30...70 °C, Cable temperature, flexible routing: -5...70 °C, Operating voltage Ub: 250 VDC / 250 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: EAC, WEEE
    Connection
    M12x1-Male, straight, 3-pin, A-coded
    Cable
    PVC black, 2 m
    Number of conductors
    2
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -30...70 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...70 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A