BCC E894-E894-90-339-VS64N8-300
Remplacement recommandé:
Prix hors TVA
Demander un devis
BCC0F0N (BCC E894-E894-90-339-VS64N8-300) - Double-ended cordsets - Connection 1: RJ45-Male, straight, 4-pin, Connection 2: RJ45-Male, straight, 4-pin, Interface: Ethernet, Cable: PVC Shielded teal, 30 m, Cable, note: Ethernet, CAT 5E, Number of conductors: 4, Cable temperature, fixed routing: -20...75 °C, Operating voltage Ub: 42 VDC / 30 VAC, Rated current (40 °C): 1.0 A, IP rating: IP20/IP20, Approval/Conformity: CE, UKCA, WEEE
Connection 1
RJ45-Male, straight, 4-pin
Connection 2
RJ45-Male, straight, 4-pin
Interface
Ethernet
Cable
PVC Shielded teal, 30 m
Cable, note
Ethernet, CAT 5E
Number of conductors
4
Cable temperature, fixed routing
-20...75 °C
Operating voltage Ub
42 VDC / 30 VAC
Rated current (40 °C)
1.0 A