BCC A314-A314-30-304-LX44W6-300
SKU: BCC0P6R Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection 2
    7/8"-Male, straight, 4-pin
    Cable
    TPE (TC-ER) Yellow, 30 m
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    300 VDC / 300 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A