AT20D-NM331
SKU: 1046067 Discontinued
Price excluding VAT
Request a quote
    Array sensors | Ax20 | AT20D-NM331 | Functional principle: Diameter detection, scanning, and reflector operation | Light source: LED | Switching output: PNP | Connection type Detail: Male connector M12, 5-pin | Repeatability: 0.05 mm | Analog output: 4 mA ... 20 mA